Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

Firmy rekomendowane dla parafii i zakonów

Polecamy

Bruk-Bet

33-240 Żabno
Nieciecza 199
Telefon: 14 637 77 77

Firma znajduje się w kategoriach:

  • Architektura ogrodowa / Nawierzchnie wokół obiektów sakralnych
  • Architektura ogrodowa / Elementy architektury ogrodowej
Firma BRUK-BET® wytwarza wyroby betonowe od ponad 35 lat. To pierwszy zakład w Polsce południowowschodniej który rozpoczął produkcję wibroprasowanych kostek brukowych. Firma BRUK-BET® ustawicznie przyczynia się do rozwoju branży.
W ciągły sposób proponuje nowe rozwiązania. Obecnie jest czołowym producentem i niekwestionowanym liderem w zakresie skali, różnorodności i nowatorstwa oferty. Produkowane wyroby PRESTIGE i TOP PRESTIGE cieszą się ogromnym uznaniem wśród inwestorów prywatnych i instytucjonalnych.

Produkty firmy Bruk-Bet można zakupić przez punkty sprzedaży Bruk-Bet Design oraz w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży na terenie całej Polski. Całą listę dystrybutorów można znaleźć na stronie: https://www.bruk-bet.pl/gdzie-kupic

Siłę firmy budują marki: Bruk-Bet®, Termalica®, Bruk-Bet Solar®, Georyt® i Intrac® będące liderami w swoich branżach na polskim rynku.
System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych, polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.
Marka Bruk-Bet Solar to z kolei czołowy polski producent oferujący wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce. Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet uzupełniają: Georyt – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac – oferujący prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej.