Obiekty Sakralne e-Katalog firm dla parafii

Firmy rekomendowane dla parafii i zakonów

Polecamy

Jakóbczak Studio

42-202 Częstochowa
Rynek Wieluński 27
Tel. kom: 790 669 007

Firma znajduje się w kategoriach:

  • Sztuka sakralna / Rzeźby i figury sakralne
  • Sztuka sakralna / Dewocjonalia
  • Architektura ogrodowa / Elementy architektury ogrodowej
Firma Jakóbczak Studio dostarcza na rynek szerokie spektrum dewocjonaliów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: biżuterie religijną, różańce, figurki, kropielnice, krzyże oraz mnogość świetnych gadżetów dla dzieci i młodzieży.

Oferujemy coraz szerszy wybór mosiężnych artykułów liturgicznych. Wśród nich znajdą Państwo: lichtarze, trybularze, łódki na kadzidło, kadzielnice, dzwonki, gongi czy kropielnice. Nasza firma to grupa młodych, entuzjastycznych ludzi, świadomych tradycyjnych potrzeb i otwartych na nowe wyzwania. Od samego początku staramy się, aby nasz asortyment był zróżnicowany zarówno pod względem cenowym jak i pod względem stylistyki proponowanych wzorów. To wszystko, by móc zaspokoić oczekiwania jak największej liczby Klientów.

Na naszej stronie znajdą Państwo również przeglą dostępnych figur żywicznych, a także więcej informacji na temat FIGUR Z MARMURU, ręcznie rzeźbionych z jednego bloku tego eleganckiego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne produkty, obecne na rynku od lat, jak również liczne nowości wprowadzające powiew młodego ducha.

Specjalizujemy się w produkcji spersonalizowanych serii produktów. Pomagamy w ten sposób naszym Klientom kreować ich asortyment, co daje im możliwość podnoszenia satysfakcji ich własnych odbiorców. Wpojone zwyczaje i świeże umysły pozwalają nam tworzyć nowe oblicze tradycyjnych wartości.